Co Można Zrobić z Jesienną Chandrą?

Co Można Zrobić z Jesienną Chandrą?

Zaczęła się pora szarych, jesiennych dni, z którymi przyjdzie nam sobie radzić. Latem można wybrać się na plażę, pobiegać po trawie, posiedzieć w ciszy, posłuchać muzyki natury inspirowanej zielenią, która rośnie wokół. Jesienią nie chce się nam wychodzić  z domów, wolimy poleżeć przykryci kocami, a często wstajemy dopiero wtedy, gdy wzywają nas obowiązki i jakaś odpowiedzialność.
Psychologia może polecić kilka metod, które mogą pomóc wydostać się poczucia smutku, pozbyć się chandry, naładować się pozytywną energią. Należy jednak pamiętać, że jesteśmy różni i nie ma jednakowych przepisów, jednakowo działających na każdego. Metody walki z depresją dla każdego powinny być inne. Ludzkość już teraz odchodzi od „ogólnych przepisów” i konieczne jest podczas stosowania terapii, uwzględnianie indywidualności pacjenta.

co można zrobić z jesienną chandrą? emma lange

Ci, którzy są zbyt wrażliwi, powinni zapalać świece w domu, korzystać z aromaterapii, tworzyć przyjemny nastrój, czytać motywujące cytaty i wypowiedzi ludzi. Można przeglądać fotografie i obrazy, na których przedstawione jest słońce, morze lub uśmiechnięci ludzie.
Niektórzy będą potrzebowali ciszy, możliwości zanurzenia się w swoich sprawach, uzyskania dostępu do filmów, które pokazują ciekawe historie. Koniecznie, filmy powinny mieć dobre zakończenie. Postarajmy się nie zajadać swoich emocji -kontrolujmy dietę! Stwórzmy aurę za pomocą owocowej aromaterapii, która łagodzi napięcie, a zapomnimy o lodówce (szczególnie pomocna jest aromaterapia z zapachem owoców leśnych). Jesienią uczucie samotności staje się bardziej dotkliwe, więc pragniemy tę dziurę czymś wypełnić. Najczęściej wybieramy słodkie smaki. Najlepsze, co możemy w tym przypadku uczynić, to wypełnienie wszystkich mentalnych luk medytacjami, muzyką klasyczną i przytuleniem się do kogoś nam bliskiego. Czytanie także jest bardzo pomocne i może wypełnić wewnętrzną lukę.  Kiedy angażujemy się w historię książki lub filmu, bierzemy udział w sytuacjach, w których żyją bohaterowie, a to daje nam namiastkę nowego życia. Techniki te są odpowiednie dla osób emocjonalnych, które potrafią łączyć się z innymi ludźmi, współdziałać  z innymi.
Ci z was, którzy nie potrafią pracować z emocjami „jesiennej chandry”, powinni gotować. Zaproście tych, z którymi możecie podzielić się czymś małym i intymnym, np. małą tajemnicą. Dobrze jest, aby takie osoby prowadziły bloga, wymieniały informację zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Od czasu do czasu dobrze jest posiedzieć w samotności w celu zebrania energii. Dla osób, które jeszcze nie znalazły swojej drogi w aspekcie zawodowym, polecam wykonanie Analizy Misji – Analiza Misji
Bardzo ważne jest, aby jesienią nie zanurzać się w rutynie tych, których życie było wcześniej zaplanowane i zorganizowane. Ci z was, którzy kochają stabilność, mogą eksperymentować w kuchni lub w garderobie, zmieni to wektor energii i będzie w stanie nasycić życie czymś interesującym.

Jesień to czas nauki. Interesujące jest badanie czegoś nowego, co pozwoli nam odkryć w sobie nowe możliwości, da motywację na budowanie przyszłości.

Zostań z nami! Mamy dla Ciebie wiele możliwości, jak  portal Kalendarz Biodynamiczny, a także kursy, webinaria, które mogą zmienić Twój punkt widzenia. Otrzymasz wiedzę, która sprawi, że spojrzysz na świat inaczej, zmienisz swoje potrzeby, zwiększysz ilość energii.
Stwórz jesienią „skarbonkę wiedzy”. Nasze kursy, książki i publikacje będą interesujące dla tych, którzy chcą prowadzić dialog ze światem i zmieniać się, doskonalić się, osiągać wewnętrzne cele, budować właściwe nastawienie do siebie.

Zapraszamy do naszego Centrum Neuro-Art, które od niedawna prężnie działa w Grudziądzu. U nas przeżyjesz cudowne chwile w miłym towarzystwie, a przy okazji poznasz siebie – własny emocjonalny i duchowy szkielet. Terapie, porady psychologiczne, testy, rozmowy, gry psychologiczne, nowatorskie terapie psychologiczne, indywidualne matryce – to wszystko znajdziesz w Centrum Neuro-Art! Spotkania prowadzi Emma Lange, dyplomowany psycholog i terapeutka.
Chcesz do nas przyjechać? Zapisz się poprzez przysłanie wiadomości e-mail;
kontakt@emma-lange.pl
Cieszymy się, że nam zaufaliście, że lista oczekujących powiększa się. Jeśli chcesz skorzystać z terapii, wolne terminy mamy od stycznia. Im szybciej zdecydujesz się, tym szybciej będziesz mógł/mogła skorzystać z naszego Centrum.
Staramy się łączyć w kameralne grupy 5/6 osobowe, abyście mogli czuć się swobodnie, abyście nie byli dla nas anonimowi. Do każdego podchodzimy indywidualnie, poświęcając maksymalną ilość czasu.
Więcej o Centrum Neuro-Art już wkrótce!

Kalendarz Biodynamiczny

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

OFERTY ANALIZ

Analiza Podświadomości
Analiza Misji

Koło Losu
Analiza Rodowa
 Horoskop Anielski
 Analiza Partnerska Karmiczna
 Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy
 Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
 Amulet Energetyczny
 Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
 Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
 Geometryczna Analiza Uczuć
 Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
 Geometryczna Matryca Związku
 Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy