kurs Modelowanie Swoich Pragnień

Dla kogo kurs Modelowanie Swoich Pragnień?

Jeśli potrzebujesz jasnych i konkretnych wskazówek, w jaki sposób pracować ze stresem, który pomoże ci zmienić stosunek do świata, to ten KURS jest dla CIEBIE.

Dzięki kursowi Modelowanie Swoich Pragnień zrozumiesz, w jaki sposób kontynuować pracę nad sobą, jak pozbyć się skomplikowanych obronnych mechanizmów psychiki. Dzięki wiedzy, którą zdobędziesz na kursie, nauczysz się uwalniać swoją wewnętrzną energię, która pomoże ci odnaleźć stabilny stan wewnętrzny. Dzięki kursowi zmienisz swą świadomość, nauczysz się podejmować prawidłowe decyzje, ujrzysz świat z innej strony.

Kurs Zawiera Trzy Części.

1 część, to część praktyczna/terapeutyczna, dzięki której nauczysz się uwalniać energię.

2 część kursu, to zapoznanie się z grami transformacyjnymi:
>> gra transformacyjna Moje Lęki,
>> gra transformacyjna Odpracowanie Moich Lęków,
>> gra transformacyjna Ja i Mój Lęk,
>> gra transformacyjna Zwycięstwo Nad Lękami,
>> gra transformacyjna Lęk Przed Sobą i Własnymi Granicami.

3 część zawiera praktyki z numerologii.
Jest to wiedza na temat znaczenia wibracji energii. Ta liczba pokaże, w jaki sposób możesz pracować ze swoją energią i dokąd ta energia może cię zaprowadzić, do czego dąży.

 

Co jeszcze znajdziesz w moim kursie? O czym dowiesz się?
Przede wszystkim będziesz wiedział drogi kliencie, jakie masz możliwości. Zrozumiesz trudności z jakimi borykasz się. Zrozumiesz, dlaczego podejmowałeś takie, a nie inne decyzje. Zdobędziesz dużo dodatkowych informacji na temat własnych problemów. Jako terapeuta i psycholog pomogę ci dowiedzieć się, co możesz zrobić ze swoimi możliwościami, z problemami.

Drogi Kliencie! Opcje kursu są dwie!

Pierwszy Pakiet, to zajęcia grupowe – wyjazdowe. Grupa kameralna do 6 osób.
Kurs/terapia trwa 8 godzin.
Koszt pakietu – 280 zł.

Grupy terapeutyczne nie są duże, ponieważ chodzi mi o to, abym jako terapeuta, mogła bez przeszkód poświęcić czas na pracę terapeutyczną z każdą z osób, która uczestniczy w kursie. Muszę poczuć problem każdego z uczestników.  Z każdym klientem przeprowadzam pracę terapeutyczną. Jest to praca twórcza i terapeutyczna, praktyczna.

Drugi Pakiet, to zajęcia online, indywidualne.
Koszt ku pakietu – 700 zł.
Ilość godzin spędzonych z klientem – indywidualna, ale nie mniej niż 15.

Pakiet ten zawiera:
– teorię w pliku PDF,
– gry psychologiczne, transformacyjne,
– praca z wewnętrznymi fobiami.
Kontakt bezpośredni z klientem z wykorzystaniem kamerki internetowej.

Drugi pakiet jest bardzo osobistym produktem,  dlatego koszt pakietu jest wyższy. Klient otrzymuje ode mnie materiały, widzi techniki mej pracy terapeutycznej, zatem mój wkład w terapię jest szerszy, wraz z prawami autorskimi terapii. Jest to moja autorska praca, moja autorska terapia, której nie spotkacie w żadnym gabinecie psychologicznym, u żadnego terapeuty. Poza tym każdemu klientowi, który zamówił pakiet drugi, poświęcam więcej czasu.

 

Modelowanie Swoich Pragnień kurs Emma Lange

 

Drogi Kliencie, dowiesz się, jak wygląda twoje WEWNĘTRZNE SŁOŃCE, jak je rozpalić za pomocą linii bionicznych i technik bionicznych. Jest to przepracowanie wewnętrznej charyzmy. Otworzysz swój potencjał dzięki temu, że dowiesz się, co cię tak naprawdę ogranicza.

 

Każdy klient/kursant, który uczestniczył do tej pory w seminarium, był bardzo zadowolony z efektów terapii i pracy nad sobą. Celem kursu jest praca z własną energią, nauka pracy z własną energią. Zdobywasz wiedzę, w jaki sposób chronić się przed wampirami energetycznymi i manipulantami, czyli wszystkimi tymi ludźmi, którzy blokują twój rozwój. Możesz wybrać wygodną formę kursu – w grupie lub indywidualnie! Czekam na ciebie, nie zwlekaj! Im szybciej zaczniesz pracować nad sobą, tym szybciej zrozumiesz swoje powołanie, swoją misję, samego siebie. Staniesz się szczęśliwszy, spełnione życiowo. Kurs jest naprawdę bardzo ciekawy, a przede wszystkim nowatorski.

Pragnę, abyś ukończył terapię z poczuciem spełnienia, szczęścia i radości…A stanie się tak dlatego, że przebudujesz swój mózg w pozytywny sposób.

O kursie Modelowanie Swoich Pragnień pisałam już w tym artykule.

Mam też bardzo dobrą pozycję książkową, która pomoże w pracy terapeutycznej nad sobą – Meta Karty

W sprawie uczestnictwa w kursie piszcie na adres:  kontakt@emma-lange.pl 

Zapraszam! Emma Lange

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

OFERTY ANALIZ

Analiza Podświadomości
Analiza Misji

Koło Losu
Analiza Rodowa
 Horoskop Anielski
 Analiza Partnerska Karmiczna
 Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy
 Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
 Amulet Energetyczny
 Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
 Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
 Geometryczna Analiza Uczuć
 Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
 Geometryczna Matryca Związku
 Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy