Gry Transformacyjne

 

Gra transformacyjna to typ konsultacji. Gra to słowo łatwe i przyjemne, które określa człowieka w stanie relaksu, ponieważ grając w coś, relaksujemy się. W czasie gry transformacyjnej człowiek łączy się ze swą duszą, prowadzi z nią rozmowę.
Jestem z wykształcenia, między innymi, psychologiem, ale akademicka psychologia nie była dla mnie wystarczają – nie dawała mi odpowiedzi na pytania, które były we mnie, pytania dotyczące duszy i psychiki człowieka. Opowiadanie o temperamentach, o charakterach, o typach ludzi było dla mnie czymś niewystarczającym, zbyt okrojonym. Tematycznie interesowało mnie bardziej to, w jaki sposób przepracować te aspekty, w jaki sposób pracować nad nimi. Każdy z nas wie, że istnieje coś więcej niż statystyki, klasyfikacje, systematyka. Są zwyczajne, ludzkie problemy, za którymi stoi krzyk duszy – duszy, która dąży do zrzucenia ograniczeń, która walczy z rozumem, i przegrywa. Jednak dusza jest silniejsza, ponieważ jest żywa! W niej zachowane są różne doświadczenia. Dusza widziała różne obrazy świata.

Gra Transformacyjna Emma Lange

Na konsultacji z meta-obrazami można wyprowadzić rozum z konkretnej sytuacji. Psychologia nazywa to dysocjacją, gdy człowiek może zobaczyć sytuacje z innej strony. Dzięki temu może zrobić prawidłowy wywód.
Kiedy wraz z klientem wybieram meta-obraz, omawiamy wszystkie jego aspekty. W kliencie budzi się świadomość. A gdy rodzi się zrozumienie, to konflikt między duszą a rozumem znika. Klient uświadamia sobie problemy i może nad sobą pracować. Sprawia mi to ogromną radość, ponieważ wiem, że udało się dotknąć wnętrza tego człowieka, jego duchowych skrzydeł. Udało mi się pomóc mu wzlecieć.

W marcu (14 marca 2020, w godzinach od 11 do 19) odbędzie się kurs Modelowanie Pragnień. Czy doświadczyłeś w swoim życiu stresów, z którymi twój podświadomość nie jest w stanie sobie poradzić? Czy trudno było ci podzielić się swoim niepokojem? Nie wiedziałeś, jak leczyć się po szoku? Wszystkie te negatywne skutki, programy można opracować na naszych spotkaniach. Przygotowujemy dla Ciebie wiele interesujących, edukacyjnych, interesujących. – pisz: kontakt@emma-lange.pl

Meta-karty pomagają zobaczyć siebie, dowiedzieć się wiele na swój temat, na temat swoich bliskich. Za pomocą Meta-kart można rozwiązać bardzo skomplikowane sytuacje życiowe, które dotyczą dzieci, rodziców i partnera. Dzięki nim można zobaczyć to, co człowiek ukrywa w podświadomości.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kurs Meta-kart, na którym dowiecie się, jakie jest znaczenie poszczególnej karty, na różnych jej pozycjach. Dowiecie się, jak postępować w odpowiednich sytuacjach i czego tak naprawdę pragnie dusza. Zaczniecie podejmować prawidłowe decyzje. Możecie kupić książkę wraz z kartami, którą znajdziecie u mnie na portfolio KSIĄŻKA .

Zapraszam do artykułu, w którym opisuję warsztaty Motywacja Kwantowa, które odbędą się 14 marca, a także na czym dokładnie polega Modelowanie Swych Pragnień – ARTYKUŁ.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych swoim rozwojem.

Emma Lange

 

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

OFERTY ANALIZ

Analiza Podświadomości
Analiza Misji

Koło Losu
Analiza Rodowa
 Horoskop Anielski
 Analiza Partnerska Karmiczna
 Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy
 Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
 Amulet Energetyczny
 Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
 Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
 Geometryczna Analiza Uczuć
 Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
 Geometryczna Matryca Związku
 Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy