ITINERARIUM mojej Pracy cz.12/Trochę o Mnie i o Mojej Miłości do Numerologii

ITINERARIUM mojej Pracy cz.12/Trochę o Mnie i o Mojej Miłości do Numerologii

Nie wiem, kiedy to wszystko zaczęło się, czy kiedy miałem 17, czy 12 lat? Nie pamiętam… Wszechświat pamięta.
W mojej rodzinie ciągle mówiło się o Bogu i o tym, że jest coś więcej niż tylko materialne życie. Mówiło się o niezwykłych zdarzeniach, które są poza ludzką logiką, o zbiegach okoliczności i o Wiecznej Duszy. Te wszystkie rozmowy napełniły mnie aspektem duchowym.
Uczyłam się w szkole i marzyłam o tym, by zostać zarówno lekarzem, jak i nauczycielem. Moja dziecięca Dusza żyła pomiędzy tymi wyborami. Gdy stałam się bardziej dojrzałą, dowiedziałam się, jak ważne są dla nas dziecięce marzenia. Są one bardzo delikatne, ale silne. W nich zawarty jest klucz do naszego wewnętrznego potencjału i naszych potrzeb. Jest to budowanie fundamentów całego życia. Traktujmy zatem swoje marzenia z dzieciństwa bardzo uważnie i ostrożnie.
Miałam szczęście, bo moje marzenia spełniły się – zostałam zarówno lekarzem, jak i nauczycielem. Zajmuję się homeopatią, psychologią, wiem, w jaki sposób używać ziół. Na uniwersytecie uczono mnie, jak układać dietę, w jaki sposób komponować jedzenie, czyli jakie produkty można ze sobą łączyć, a jakich nie wolno. Pięć lat studiowałam psychologię dziecięcą na Uniwersytecie Dnieprzańskim. Studiowałam także fizjologię i pedagogikę. Zdobyłam też dyplom nauczyciela biologii i chemii. Następnie ukończyłam Instytut Psychologii w Moskwie, Instytut Astrologii i Medycyny Tybetańskiej, Homeopatię przy Uniwersytecie Dnieprzańskim. Los popchnął mnie do zadania, jakim jest poznanie człowieka – od jego anatomii, aż do energii psychicznej, siły i potencjału.
Chłonąłem wiedzę, chciałam uczyć się, czytać, komunikować. Wszechświat stawiał i stawia na mojej drodze interesujących ludzi. Moja rodzina dała mi jeden z największych potencjałów – możliwość zobaczenia szerszej perspektywy, możliwość wyjścia poza granice własnej przestrzeni. Dała mi możliwość ujrzenia dalej, więcej – poza to, co widzą oczy, poza to, co słyszą moje uszy. Moja dziecięca Dusza wzleciała nad horyzont.
Mam niesamowitą siostrę, starszą ode mnie, która w swoim życiu zawsze szukała potencjału, tak, jak i moi rodzice. Moja siostra wraz z moją mamą zaoferowały mi naukę w liceum eksperymentalnym, w którym mogłam szkolić się w kierunku zdobywania umiejętności lekarza. W tymże liceum odbyłam praktyki na pogotowiu. Zajmowałam się chorymi ludźmi, robiłam zastrzyki, asystowałam przy zabiegach. Liceum obudziło we mnie jeszcze większe pragnienie i chęć poznania anatomii człowieka. Moja wiara jeszcze bardziej umocniła się.
Równolegle z nauką w liceum, studiowałam korespondencyjnie na Uniwersytecie Moskiewskim. Wraz z grupą studentów chciałam pojechać do Moskwy, bo dostaliśmy możliwość studiowania praw natury w połączeniu z naukami ścisłymi. Studiowałam z wielkim zacięciem i przyjemnością, spędziłam wiele godzin w bibliotekach, ale … potem przyszła wojna.
W 1992 roku usłyszeliśmy wybuchy bomb, odgłosy strzelaniny…A wtedy moja wiara, która była silna, która zawsze pomagała i przechodziła z pokolenia na pokolenie, utrzymała mnie przy życiu. Wierzyliśmy, że przeżyjemy. Nawet wtedy, gdy musieliśmy opuścić nasze rodzinne miasto z jednym bochenkiem chleba w ręku.  Jesteśmy Rosjanami, którzy żyli na terytorium innego państwa. Wojna była oparta na rywalizacji: „czyj naród jest lepszy”, a ja nie umiem tolerować nacjonalistów. Dla mnie ludzie są równi, a dzielą się tylko na tych, którzy żyją świadomie i na tych, którzy nie chcą lub nie mogą żyć świadomie. Przynależność narodowa nie ma tu znaczenia. Wojna na tle narodowościowym nie rozdzieliła mnie z moimi przyjaciółmi. Miałam przyjaciół Rosjan, Ukraińców, Mołdawian – narodowość nie miała znaczenia …Przyjaźnimy się do dzisiaj, często rozmawiamy o naszym życiu, śmiejemy się, wymieniamy doświadczeniami.
W czasie wojny, gdy mieszkałam przez jakiś czas na zachodniej Ukrainie, spotkałam kobietę, który zaraziła mnie numerologią, wtajemniczyła mnie w nią. Była to Polka. Któregoś dnia pokazała mi stare zeszyty, jakieś wycinki z liczbami, obliczeniami i powiedziała, że liczby w naszym życiu, jak i we Wszechświecie odgrywają ogromną rolę, że można je sumować, uzyskując ciekawe wyniki, Można też przewidywać przyszłość. Mając niecałe 14 lat, zakochałam się w liczbach. Potem wyjechałam wraz z rodzicami do Sochnut (Sakhnut Jewish Society). Wydaje mi się, że tam zaraziłam się ogromnym potencjałem siły i optymizmu. Sochnut był dla mnie przykładem ciężkiej pracy. Państwo Izrael zapewniało swoim obywatelom dobry hotel nad morzem, jedzenie 3-4 razy dziennie, lekarstwa, zajęło się sprawami urzędowymi. Jednak  wszyscy, którzy mieszkali w Sochnut, pracowali. Mój tata naprawiał samochody, które stały na ulicy, więc mieliśmy trochę pieniędzy, dzięki temu mogłam uczyć się języka, przesiadywałam w bibliotece. A wieczorem, młodzież pisała felietony i anegdoty, żeby ułożyć to w małe książki i sprzedawać turystom.
Dzisiaj oceniam ten czas, jako zasób możliwości dla mnie. Oczywiście nie był to dobry czas dla wszystkich, zwłaszcza dla mojego rodzinnego  miasta, w którym płonęły domy, a ludzie umierali. Po jakimś czasie wróciliśmy do domu. Mimo tych ciężkich chwil, już na początku mojego młodego życia zdobyłam wewnętrzne doświadczenie. A co najważniejsze, zapoznałam się ze zjawiskiem numerologii. Numerologia stała się dla mnie nauką, muzą i muzyką, która kierowała moim życiem, zarówno w pracy z pacjentami, jak i z dziećmi (praktyka w szkole). Muzyka liczb wypełniła całą moją przestrzeń. Jeśli ktoś pokocha numerologię, to zostanie z nią na zawsze – piszę to z przekonaniem. Jednak należy ją traktować, jako naukę, a nie przygodę, w której wszystko jest płaskie i uogólniające. Numerologia wnosi jasność do sytuacji, pomaga znaleźć błąd, zrozumieć przeszkodę, pomóc zrozumieć przeszłość i zaprogramować przyszłość.
Liczby należy kochać, eksperymentować z nimi, a wtedy wzbogacają człowieka – człowiek zaczyna lepiej rozumieć życie.

Emma Lange
• psycholog, terapeuta, homeopata

adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

OFERTY ANALIZ

Analiza Podświadomości
Analiza Misji

Koło Losu
Analiza Rodowa
 Horoskop Anielski
 Analiza Partnerska Karmiczna
 Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy
 Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
 Amulet Energetyczny
 Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
 Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
 Geometryczna Analiza Uczuć
 Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
 Geometryczna Matryca Związku
 Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy