Emma Lange Portfolio

ITINERARIUM mojej Pracy cz.13/Klient/Przypadek 1

Siedzi przede mną klientka. Przyszła do mnie z powodu odczuwania bólu w całym ciele, tzw. bólu migrującego. Bóle tego rodzaju związane są z psychosomatyką, czyli „boli dusza, pojawia się ból w ciele”. Zasugerowałam mojej klientce przeprowadzenie Analizy Podświadomości. Analiza Podświadomości to moje narzędzie w terapii. Polega ona na budowaniu siatki numerycznej, którą można nałożyć na programy podświadomości, w celu odtworzenia scenariuszy. Klientka, nazwijmy ją „Panią X”,  zgodziła się na wykonanie przeze mnie analizy, ponieważ chciała pozbyć się tego, co na niej ciążyło. Poza tym nie czuła się z tym dobrze.
Analiza wykazała, że Pani X urodziła się w Rosji, przeżyła czas rewolucji w 1917 roku. Doświadczyła migracji, złożonych relacji z matką z przeszłości, wielkiej urazy do swojego przeznaczenia, braku wsparcia. A jedną z emocji, która utkwiła w jej duszy i ciele, był GNIEW.
Zamrożony gniew, złość to bardzo złożony program, który, będąc w podświadomości, zawsze będzie niósł ból w Przestrzeni Duszy – wyobraź sobie ten ból, jako kawałek szkła, który wędruje w twoim ciele.  Zamrożony gniew, złość zawsze niosą uczucie bólu, a w konsekwencji prowadzą do depresji psychicznej.
Na zewnątrz Pani X wydawała się być bardzo delikatna i krucha, a jednocześnie skuta lodem, więc zrozumiałam, że muszę bardzo ostrożnie uspokoić ją. Wszakże „zamrożonych ludzi” nie można leczyć gorącą wodą! Pani X miała zamrożoną duszę…
W poprzednim wcieleniu gniew miał siłę motywującą, która popychała do czynów, ale nie został przepracowany i przekształcił się w formę przewlekłą.

Gniew jest niezbędny do osiągnięcia celu, zwłaszcza jeśli dotyczy on szybkiego celu. Jednak osiągając cel za pomocą gniewu, tracimy wszystkie zasoby i rezerwy energetyczne, które są w naszym ciele.  Nasze dusze przechodziły następne reinkarnacje, a gniew nadal w nich mieszkał. Często przypominam, że nasza psychika nie jest jednorodna, więc ma swoje zakamarki, w których ukryte są programy i emocje. Kiedyś, w poprzednich wcieleniach potrzebowaliśmy ich, ale Dusza wzrastała, przechodziła w inne okoliczności ze starymi programami, które zakurzone leżą w podświadomości, niezakończone, ale wciąż żywe, choć niepotrzebne już.
Gniew, który służył, jako aktywator wszystkich wewnętrznych zasobów, stał się niepotrzebny i został zastąpiony przez inny program: „czuję się pokonana”.  Moja klientka nie była szczęśliwa, uważała się za niepotrzebne obciążenie dla rodziny, chociaż miała dwa wykształcenia, pracowała, była dobrą córką, żoną i matką. Gniew nie pozwolił jej tego zobaczyć. Uniemożliwiło to wzrost nowych neuronów, ich konfigurację, synchronizację. Każdy nowy wysiłek fizyczny był zsynchronizowany z wewnętrznym gniewem – melodia, która od wcieleń brzmiała w jej głowie, pozostała niezmieniona.
Gniew to nieświadome pragnienie, aby inni płacili za twoje problemy życiowe, za brak równowagi emocjonalnej, za dysharmonię. Niestety, to nieuchronnie prowadzi do strat, niechęci do życia i zmniejsza możliwość korzystania z życia.
Cierpliwie, po przeprowadzeniu Analizy Podświadomości, wyciągałyśmy na powierzchnię fragmenty gniewu – rozpoczęła się odwilż. Gniew należy koniecznie zaakceptować. Musiałyśmy na nowo rozbudzić gniew, ożywić go, by Pani X mogła go ponownie poczuć i zaakceptować. Po tym, jak zrewidowałyśmy gniew, należało z nim rozpocząć współpracę, spojrzeć na niego obiektywnie, aby go zrozumieć, nazwać. Jasny gniew stał się spokojnym ogniem, który ogrzewa, prowadzi i daje pewność siebie.
W krótkim czasie życie Pani X zmieniło się – relacje z rodzicami poprawiły się, otworzyła własny biznes, z którego była bardzo zadowolona.

Analiza Podświadomości nie jest tylko pigułką, a jest drogą, która nakreślona została dla każdego indywidualnie. Dzięki Analizie Podświadomości dowiadujesz się, co cię prowadzi, co możesz zmienić od wewnątrz i co ci pomaga stać się jeszcze lepszym.

Zapraszam!
Emma Lange

kontakt@emma-lange

 

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

OFERTY ANALIZ

Analiza Podświadomości
Analiza Misji

Koło Losu
Analiza Rodowa
 Horoskop Anielski
 Analiza Partnerska Karmiczna
 Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy
 Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
 Amulet Energetyczny
 Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
 Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
 Geometryczna Analiza Uczuć
 Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
 Geometryczna Matryca Związku
 Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy