KURS GIERMKÓW

Kurs Giermków jest dla tych, których interesuje rozwój wewnętrznego świata. Jest dla każdego, kto chce otrzymać dodatkowe narzędzia do pracy, które pomogą ulepszyć własny, wewnętrzny świat i pogląd na samego siebie.
Czym ten kurs różni się od pozostałych kursów?
Dzięki Kursowi Giermków, dowiesz się w jaki sposób świat Kart Dworskich może łączyć się z aspektami numerologii i psychologii. Dzięki niemu też dowiesz się, że Karty Dworskie można rozpatrywać z wielu pozycji, m.in. z pozycji informacyjnej, energetycznej i materialnej.
Dowiesz się w jaki sposób energia Dworu Giermków realizuje się w kontekście aspektów karmicznych i podświadomych. Sam będziesz mógł zdiagnozować energię, która towarzysz twemu życiu, która kieruje zbiegami okoliczności w twoim życiu, przyciąga ludzi do twojego życia. Wiedza ta pomoże ci rozkręcać energię w odpowiednim kierunku, wydając przy tym minimum własnej energii, wkładając w to jak najmniej wysiłku.
Dwór Królewski tarota opisywany jest najczęściej w kontekście osobowości, które uczestniczą w interakcjach, a nie jest opisywany w kontekście zbiegów okoliczności. Kurs Giermków, który masz przed sobą, rzuca inne spojrzenie na świat Kart Dworskich, bo łączy numerologię z tarotem. Pozwala głębiej zrozumieć nie tylko znaczenie karty, ale dotyka nowych kierunków działania tych energii, które generuje symbol karty. Obliczenia mogą pomóc zrozumieć, dlaczego znalazłeś się w danym stanie, czy sytuację można oswoić, czy masz narzędzia, które pomogą ci lepiej zrozumieć swoje życie.

Kurs Giermków składa się z czterech części;
>> Giermek Kijów,
>> Giermek Pucharów,
>> Giermek Mieczy,
>> Giermek Monet.

Cały Kurs Giermków to plik PDF, a także 5 lekcji – spotkań ze mną (każda z lekcji trwa 45 minut).
Dzięki lekcjom zrozumiesz na czym polegają obliczenia i w jaki sposób wykorzystać wiedzę. Dowiesz się jakie są twoje możliwości. Poznasz narzędzia, które oznaczają przejście i transformację. Dowiesz się w jaki sposób zmienia się znaczenie energetyczne karty w zależności od tego, na jakiej pozycji stoi dana karta i z jaką pozycję jest związana.

 

Zapraszamy do zakupów, pisz na adres – kontakt@emma-lange.pl

OFERTY ANALIZ

Analiza Podświadomości
Analiza Misji

Koło Losu
Analiza Rodowa
 Horoskop Anielski
 Analiza Partnerska Karmiczna
 Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy
 Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
 Amulet Energetyczny
 Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
 Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
 Geometryczna Analiza Uczuć
 Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
 Geometryczna Matryca Związku
 Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy